UNICEF PROJEKTI V VRTCU MAVRICA IZOLA

Tudi v letošnjem šolskem letu 2017/18 se je Vrtec Mavrica Izola ponovno prijavil v  Unicef projekte ‘Punčka iz cunj’ ter ‘Potovanje k sebi in okrog sveta.’

V projektu ‘Punčka iz cunj’ so sodelovale skupine iz enot Školjka, Livade 2 ter Korte. Strokovne delavke in starši so s skupnimi močmi izdelali 33 krasnih punčk.

V okviru projekta je bila postavljena tudi razstava punčk iz cunj v večnamenskem prostoru enote Školjka.  Razstava je potekala v dopoldanskem času.

Dve punčki sta dobili nov dom in tako smo uspeli zbrati donacije v vrednosti 40 eur.  Ostalih 31 punčk pa je bilo poslanih na sedež Unicef v Ljubljano, kjer so jim poiskali nov dom.

Vsem staršem, ki so donirali sredstva se iskreno zahvaljujemo, saj so tako omogočili določenim otrokom, da so opravili potrebna cepljenja proti nekaterim otroškim boleznim.